Nasze i polecane strony WWW

Strona firmowa

Nasza najnowsza witryna, czyli obecna strona ecotone.pl
Mamy nadzieję, że zamiana starego sklepu internetowego (który w nowej odsłonie znajduje się na www.ecotone.com.pl) na naszą stronę firmową przyniesie dużo dobrego zarówno naszym klientom (więcej informacji i sporo dobrych zdjęć) jak i naszym partnerom handlowym w kraju i za granicą...

Sklep internetowy ECOTONE

Cieszymy się, że nasz wysłużony co nieco stary sklep internetowy, został zastąpiony nowym, pełnym udogodnień sklepem na stronie www.ecotone.com.pl
Idąc za Państwa wskazówkami oraz za postępem, wprowadziliśmy powszechne rozwiązania jak pełna kontrola nad własnym kontem klienta, możliwość sprawdzania postępu realizacji zamówienia czy śledzienie przesyłek. Do tego możliwość płatności kartami kredytowymi poprzez panel eCard.
Zapraszamy i prosimy o wszelkie uwagi dotyczące zarówno funkcjonowania nowego sklepu jak i naszej oferty.

Strona ECOTONE-TELEMETRY

Strona ECOTONE-TELEMETRY poświęcona jest w całości zagadnieniom związanym z telemetrią GPS. Nasze produkty, opisy systemu oraz wiele innych przydatnych informacji dla wszystkich interesujących się telemetrią!
Serdeczniezapraszamy!

Mistnets.com

Kilka lat temu postanowiliśmy uruchomić w pełni anglojęzyczny serwis poświęcony naszemu sztandarowemu produktowi czyli sieciom ornitologicznym i chiropterologicznym. W zbiegiem czasu strona była uzupełniana dodatkowymi informacjami o produktach "powiązanych".
Niewątpliwie jest to serwis dla ornitologów i cieszy nas jego popularność oraz ilość napływających do nas zapytań z tej strony...

Przygodyprzyrody.pl - testy sprzętu optycznego

Zapraszamy do odwiedzenia strony przygodyprzyrody.pl, a w szczególności polecamy artykuł podsumowujący testy naszej lornetki ECOTONE Kamakura AD-7 10x42.
Link : Test ECOTONE AD-7 10x42

GPS Workshop

Na początku kwietnia 2013 zorganizowaliśmy nasz firmowy Workshop poświęcony w całości zagadnieniom związanymi z telemetrią GPS. Warsztaty spotkały się z szerokim zainteresowaniem i w Wierzbie (Ośrodek Konferencyjny PAN, Mazury) gościliśmy ponad 50 osób z całego świata. Na stronie Workshopu już niebawek abstrakty, lista uczestników i oczywiście zdjęcia :-))