Zespół ECOTONE

... czyli MY :-)

Od momentu powstania, zespół stanowią profesjonaliści z dziedzin nauk o ziemi (biolodzy, ekolodzy). Przez wiele lat, skromny początkowo skład czterech osób, systematycznie powiększał się aż do obecnego ponad dziesięcio-osobowego stałego zespołu. Nadal większość z nas to osoby z wykształceniem biologicznym - tak więc zamawiając sprzet, szukając porady czy po prostu zadając nam pytania możesz liczyć na w pełni profesjonalne podejście osób z naszego biura. Znamy doskonale problematykę, posiadamy doświadczenie w pracach terenowych i laboratoryjnych.

Nie możemy oczywiście w tym miejscu zapomnieć o naszych Paniach produkujących sieci - ich wieloletnie doświadczenie i staranność pracy pozwoliły osiągnać firmie poziom lidera w tej dziedzinie. Znak Ecotone świadczy już nie tylko o doskonałym wyrobie ale też o pro-ekologicznym podejściu do sprzedaży sieci (o tym wiecej w dziale Projekty).

Oczywiście jest też szeroka grupa osób współpracujących w różnych dziedzinach będących przedmiotem naszej działalności. Wszystkim im bardzo dziękujemy za wkład jaki wnieśli w rozwój naszej firmy!

oraz nasze biura...

Po kilku przeprowadzkach chwilowo osiedliśmy w Gdyni - tzn nasze Biuro Obsługi Klienta. Ale nie spoczywamy w wysiłkach o naszą własną i już nie tak ciasną siedzibę. Plany mamy ambitne i już co nieco z nich się wyłania, np projekt naszej siedziby :-)
Na razie nie zapeszamy, ale może już wkrótce... kto wie...